ממומן

תכירו את הוודקה הבריטית המובילה בעולם AU ultra-premium vodka

זורק הכדורים מסוונסי שהוציא את העצבים לעדן הזארד מצ'לסי, כיום הקים את המותג המוביל בבריטניה ובעולם, תכירו את AU Vodka.

אז לאחר המלחמה של רוסיה והורדת בלוגה מהמדפים בעשרות מקומות ברחבי הארץ, זה הזמן להכיר את מותג הוודקה הבריטית המוביל בעולם AU ultra-premium vodka.

השילוב בין בריטניה שמביאה לעולם רק איכות לבין וודקה זה סיפור די חדש עבורנו, אך כשהבריטים מסננים את הוודקה 5 פעמים ומשתמשים בסיבי זהב השיטה היקרה והיוקרתית לזיקוק, כאשר שאר העלום משתמש בשיטת הפחם הזולה יש למה לצפות ובגדול.
הכל התחיל מצר'לי מורגן הנער בן 15 זורק הכדורים מסוונסי שהרגיז את עדן הזארד במשחק נגד צ'לסי והביא לעצמו אהדה גדולה מהעיר הבריטית, היקים הוא וחברו מותג וודקה שכל כולה מסמלת את הזהב החל מהבקבוק הנוצץ אל השם AU שמדגיש את סמל הזהב בטבלה המחזורית ועד שיטת הזיקוק בסיבי הזהב שמביאה את הוודקה לרמת האולטרה-פרימיום וממקמת אותה כ-הטובה בעולם.
הוודקה הגיעה לישראל כבר מחודש פברואר וכיום היא נמכרת ברוב בוטיקי האלכוהול המובילים בישראל וברשת האלכוהול יין בעיר הזוכה לאהדה גדולה מקרב הצרכנים.
חוץ מהוודקה האורגינל, יש למותג 6 טעמים מיוחדים (ענבים שחורים, פטל כחול, פנצ' פירות, אבטיח, דובדבן, ואננס) אשר צפויים להגיע לארץ במהלך השנה בהשקות מיוחדות.הצטרפו לקהילת המשפיענים של ישראל

    כתיבת תגובה

    האימייל לא יוצג באתר.

    Back to top button